У Ясінянський селищній раді відбулися збори з підприємцями Драгобрату

Головне питання — ремонт дороги до туристичного містечка. Представники Ясінянського лісгоспу запропонували встановити автоматичний шлагбаум камери і разом з цим електронні перепустки.
drag_road_1
Вартість проїзду попередньо визначили – для великої техніки 200 гривень, так звані “таблетки” коштуватимуть 50 грн., решта – 30 грн., квадроцикли – 20 грн.

Перевізники, ймовірно, будуть не згодні, на думку підприємців, адже ті не з’явились і на саме обговорення. Підприємці вважають, що подальша відсутність безпечної та зручної дороги на Драгобрат поховає курорт, адже відпочивальники, на їх думку, оберуть альтернативу, зокрема сусідню Івано- Франківщину.

Дозвіл на будівництво нового шляху, за словами селищного голови Ясіня Едуарда Зелінського, не надає Міністерство екології України, тому у подальшому й надалі здійснюватимуться звернення. 18 підприємців вже виділили кошти на розширення проблемної ділянки існуючої дороги, загальна необхідна сума якої складає 21 тисячу гривень.
drag_road_2

drag_road_4

Питання стоїть особливо гостро до 1 листопада, адже подальші погодні умови суттєво ускладнять роботи. У підсумку працівники Ясінянського лісгоспу посприяє процесу технікою.

Комментарии запрещены.